Yerinde Yemek Hizmetleri

mint yemek
HİZMETLERİMİZ

YERİNDE YEMEK ÜRETİMİ

Yerinde yemek üretim sistemi ile verimlilik ve karlılığı ön planda tutan kurumlar ve işyerleri asli faaliyet alanları dışında olan yemek yapma ve dağıtım işini dışarıdan destek alarak çözmektedir. Firmamız, yerinde yemek üretim projelerindeki profesyonel deneyimlerini sizinle paylaşmaktadır.

Uzman kadrosu ve yılların tecrübesiyle sizin mutfağınızda yerinde yemek üretimi yaparak işinize yoğunlaşmanızı sağlar. Müşterilerimizin mevcut mutfaklarını kullanarak veya olmayanlara yeni mutfaklar kurarak yerinde yemek üretim ile hazır yemek imkanı sağlamaktadır.

Yemek öncesi ve sonrası hizmetlerinin tamamı  deneyimli personeli tarafından yapılmaktadır. Mutfağınızdaki yerinde yemek üretim sürecinde sizin hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmaz. Uzman ekibimiz sizinle sürekli iletişim halinde olarak taleplerinizi yerine getirir.

Ev yemeği lezzetini hazır yemekte de almak istiyorsanız kaliteli, verimli, sağlıklı ve ekonomik üretim için mutfağınızdaki üretimi yüzlerce firma gibi siz de Mint Yemek tecrübesine bırakabilirsiniz.

Hemen bizi arayın

0 850 448 00 48

Hemen bizimle iletişime geçin. Sizde Mint Yemek ile alacağınız hizmet kalitesini ve lezzetli yemeklerin farkındalığını ile doyun.