Hakkımızda

lezzet noktası

sağlıklı ve hijyenik üretim

Lezzet ve kalite ilkelerinden asla taviz vermeden müşterilerimize nasıl daha iyi hizmet verebiliriz düşüncesiyle hep diğer firmalardan farklı olmayı amaçladık ve farkımızı aldığımız tamamen doğal ürünlerle yemeklerimize yansıttık.

Deneyimli personeli ve yıllardır süren tecrübesiyle birçok sektörde verdiği hizmetlerle adından söz ettirmektedir. Çalışanlarınızın daha verimli olabilmesi için gerekli kalori ve hijyen ortamını sağlarken lezzet noktasında da öne çıkmak için uğraşıyoruz.

Biliyoruz ki personelin güçlü ve sağlıklı olmasının yanısıra mutlu olabilmesine destek olacak noktalardan birisi de yediği yemeğin lezzetinden geçmektedir.

“Sizde almış olduğunuz hizmette farkındalık oluşturmak istiyorsanız bizleri tercih edin.”

Sağlıklı ve Lezzetli Yemek Üretimi

Sağlıklı ve lezzetli yemekleri hijyenik bir ortamda üretiyoruz. Düğün, davet, organizasyon, çalışanlarınızın yemek ihtiyaçlarını sorunsuz ve mükemmel bir şekilde yerinde getiriyoruz.

Gerek yerinde üretim gerekse tesislerimizde yemek üretiminde son derece dikkatli, hijyenik bir ortamda gıda güvenliğine dikkat ederek hizmet veriyoruz. Bünyemizde bulunan diyetisyen ve gıda mühendislerimiz sürekli olarak ihtiyaçlara uygun şekilde kontrollerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

"Lezzetli yemek üretimi" felsefe edinerek, sağlıklı çalışma koşullarında kalite – fiyat – tedarik açısından rekabet edebilir seviyede Catering hizmetinde uluslararası bir marka değerine ulaşmak.

Misyonumuz

> Lezzetli ve sağlıklı yemek üretimi yapmak.
> Çalışan personele verilen düzenli eğitimler sayesinde mükemmel hizmete ulaşarak kalitenin sürekliliğini sağlamak.

sizde farkındalık oluşturan hizmetlerimiz ile tanışın