Catering Yemek Servisi

mint yemek
HİZMETLERİMİZ

Taşıma Yemek Servisi

İşyerlerinde, okullarda, hastanelerde depolama, hazırlık ve pişirme gibi konularda ekstra bir alanınız bulunmuyor mu? Personel yönetimi, satın alma, ürün tedariği, depolama, maliyet araştırması, menü planlama, pişirme gibi ayrıntılar içinde kayıp mı oldunuz? Taşıma yemek hizmeti sizi tüm bu zahmetlerden kurtarır.

Taşıma yemek hizmeti; sağlıklı ve lezzetli ev yemekleri ile çalışanlarınızın motivasyonunu arttırmanız ve işyeriniz için harcadığınız günlük yemek maliyetinizi düşürmeniz için ideal bir hizmettir.

İş yerinizde yemek kokusu olmasını istemiyorsanız eğer özel aşçılarımız tarafından hazırlanan sıcak taşıma yemek servisi ile bu dertten de ayrıca kurtulmuş olursunuz. İşyerlerinde, okullarda, hastanelerde depolama, hazırlık ve pişirme gibi konularda ekstra bir alanınız bulunmuyorsa taşıma yemek hizmeti tam da size göre.

İşletmenin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda, taşıma yemek hizmetimiz devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek, bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Eksikliklerin giderilmesiyle merkez mutfağımızda hazırlanan yemekler paslanmaz çelik gastronom küvetlerle size ulaşarak özel ekibimiz ile sunum gerçekleşir.

Hemen bizi arayın

0 850 448 00 48

Hemen bizimle iletişime geçin. Sizde Mint Yemek ile alacağınız hizmet kalitesini ve lezzetli yemeklerin farkındalığını ile doyun.